Pravda o tomto špinavom systéme.

Autor: Juraj Kukla | 4.2.2014 o 11:06 | (upravené 4.2.2014 o 11:18) Karma článku: 10,66 | Prečítané:  1858x

Sledujem Vás páni a dámy no neurazte sa, je to celkom, celkom inak ako tu mnohí píšete! Na tento "tzv. parlamentný" systém na ktorý Slovensko nabehlo po "nežnej revolúcii" vôbec nedorástlo. U nás je to špinavý systém,  vymyslený tak rafinovane, aby vyrábal obrovských beztrestných boháčov, beztrestné politické strany a ich vedenia, ich beztrestných prisluhovačov, finančné miestne a zahraničné mafie, podvodné samosprávy a na druhej strane zúfalých, sklamaných ľudí, nezaplatených pracujúcich, ktorí pod hrozbami musia hrdlačiť na mocipánov, žobrákov dôchodcov umierajúcich bez liekov. Vyrába ľudí ktorí nemajú koho voliť, nepôjdu voliť, lebo ich presvedčili za  24 rokov, že je to zbytočné. Ide to zlým smerom a ako za ŠTB, nám riadne už pridávajú aj strach, bezprávie zvrhlej moci, ktorá patrí vždy víťaznej parlamentnej strane, vládnucej poddaným od hora až dole, po všetkých ministerstvách a úradoch i samosprávach, aby držali pod krkom aj najmenšieho bezbranného občana.

Toto je doslova diabolský systém, ktorý na Slovensku nikdy nemôže fungovať pre ľudí, lebo je zámerne vyrobený tak, aby sa  v o ľ b a m i   n e d a l   z n i č i ť,  to si zapamätajte !!! Aby sa dalo len vykrikovať choďte voliť a potom zase, nevolili ste dobre, je to všetko Vaša chyba vy hlupáci, a takto 24 rokov stále dookola a mocipáni len bohatnú a škľabia sa nám z milionárskych víl,  obkolesených hradbami!
A zmena zdola v ponímaní, že ľudia začnú byť zrazu zodpovední, rozumní, že začnú  rozbíjať hlavami neobolševický múr, je za takejto situácie totálny nezmysel. Súdruhovia i eurofondové mimovládky to dobre vedia. Zmena "aby si kapry sami vypustili rybník" je ďalší nezmysel. Vo svete znamená zmena zdola jedine riadnu revolúciu hladných, vydrancovaných, ponižovaných ľudí, ktorí sú dohnaní do zúfalstva, je im už jedno čo sa stane a to nechceme. Keď niekto túto možnosť len spomenie, robia z neho blázna a extrémistu, lebo vraj u nás je demokracia, u nás sa takéto niečo nemôže nikdy stať.
Pre čo je to tak ? Pre to, že všetko je to o peniazoch a spravodlivosť, elementárna zákonnosť v tomto štáte úplne zdochla, vďaka doterajším skorumpovaným, „demokratickým“ garnitúram,  ohlupujúcim národ!!! Každý, kto tu má nad 500 - 600 Eur mesačne v tomto ožobračovanom štáte, nebude meniť nič. Bude len potichu nadávať a v strachu ticho šúchať nohami, aby nestratil mizernú nezaplatenú prácu, lebo ešte nejako prežije a mladí budú, pokiaľ ešte môžu, utekať do zahraničia. Vrátia sa sa potom s dvetisíc eurami mesačne ( z nejekého údajne krachujúceho štátu EÚ )  len občas pozrieť na krásne Slovensko. Kúpia rodine nejakú potravu a odídu. Pozrú sa ako ľudí páni diktátori bijú po hlavách, ako pár aktivistov chce hlavou preraziť múr a ako polície a prokuratúry, súdy zamietajú ich trestné oznámenia..
Takto vyzerá tento diabolsky vymyslený "parlamentný, demokratický, vznešený a úniový systém" na Slovensku. Ak ste to dosiaľ nepochopili, škoda  ďalej vysvetľovať.
Teraz je šanca začať inak, lebo nejdeme voliť nejakú „svinskú parlamentnú stranu“, ale jedného človeka, prezidenta SR, ktorý môže potom pre ľudí v rámci možností pracovať, môžu ho zavrieť len pre vlastizradu, musia mu cez skorumpované médiá dovoliť prehovoriť, nesmú mu zapchať hubu a môže šíriť pravdu, aby ľudia zistili, kde je naozaj sever !
Samozrejme,  či sa Vám to  páči alebo nie,  myslím Helenku Mezenskú, ktorú teraz zúfalo „okydávajú“, lebo sa jej naozaj  boja. Boja sa práve jej pre to, lebo jediná má to, čo všetci ostatní nemajú.
Má riadne svedomie a  naozaj  jej záleží na ľuďoch.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?