Odsúdia konečne 2.7.2013 bývalého starostu Brunoviec?

Autor: Juraj Kukla | 29.6.2013 o 20:01 | (upravené 29.6.2013 o 20:56) Karma článku: 14,49 | Prečítané:  1128x

Snažím sa,  aby bol na Slovensku precedens!!! Aby bol jeden starosta v tomto štáte za dokázané trestné činy odsúdený a prestala tu platiť nepísaná imunita.  Tento človek robil  nepohodlným občanom ktorí sa nepodvolili podvodom zo života peklo. Prenasledoval exekuoval. Začal vyhodením  siedmich zvolených poslancov v prvých slobodných vľbách. Pokračoval  ďalším  zakázom výkonu mandátu  zvolenému poslancovi. Prehral na Ústavnom súde. Falšoval uznesenia,  "valcoval". Neustále poškodzoval obec pokutami, nakoniec dražbou obecného majetku a pokutou 1,5 mil korún. Zodpovednosť za svoje činy nenesie, polícia zamieta  ako divá a  platia občania! Vladári to stále nazývajú  demokracia, samospráva, no pdľa mňa je to svinská anarchia.

    A o čom je tento súd?  No úplne "bežné maličkosti" starostov. Falšoval verejné listiny, uznesenia OZ o rozpočte, záverečnom účte a vyplácal si ako gróf neschválené odmeny k platu a pomstil sa občanom  ktorí na to upozorňovali,  súdnymi exekúciami. Dotiahol som to nepriestrelnými dôkazmi a nahrávkami zasadaní až po obžalobu a stalo sa nevídané. Prišlo to na súd v Novom Meste n/V. Lenže je rok 2013 a oni ešte stále súdia tieto činy z roku 2004. Nekonečný hanebný príbeh! Starosta Močko sa odvolal neviem koľko krát, všetky odvolania mu zamietali. Potom z toho ale urobili spoločné konanie. Aj proti tomu sa odvolal a Krajský súd Trenčín  mu odvolanie „zožral“ a vrátil na okresný. Tu prebehlo posledné pojednávanie ešte raz ma vypočuli a sudca Okresného súdu Nové Mesto n/V Pavlovič vydal konečné uznesenie o čítaní rozsudku.

    Pišiel som tam slávnostne aj s médiami, sudca ale zavelil ako hrom z jasna, že rozsudok sa čítať nebude, že to ruší a že znova vypočuje všetkých svedkov. Nonsens! Prokurátor židal, aby sa ale aj trest moho zmeniť. Čo sa asi muselo stať po toľkom vyšetrovaní a pojednávaniach zrazu sudcovi?! Inak poslanci OZ Brunovce „spolufalšovatelia“ overovatelia a zapisovateľ, boli v inkriminovanej  veci falšovania verejných listín už podmienečne odsúdení, priznali sa prokurátorovi Prokešovi  k činu, oľutovali. Tak na čo ich chce sudca znova, po neviem koľký raz vypočúvať? Kolujú názory že pre to,   že nieje dôkazová núdza,  tak sa musí konať do nekonečna.

    Takže kto má záujem 2.7.2013 na Okresnom súde Nové Mesto n/V o 9,00, bude „historické divadlo o podstatu zvrhlosti samosprávy na Slovensku" t.j. - štát sa dlhé roky bojí odsúdiť jedného starostu za perfektne dokázanú trestnú činnosť, aby sa nespustila lavína proti samovládcom, na ktorých neplatia v tejto skorumpovanej krajine kde žijeme žiadne zákony ani sankcie. Majú od štátu  kráľovslé platy a výsadu, že môžu poddaným vládnuť ako sa im zachce. Česť výnimkám.


 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?