Totaliná demokracia na Slovensku

Autor: Juraj Kukla | 1.1.2013 o 16:44 | (upravené 1.1.2013 o 16:49) Karma článku: 17,29 | Prečítané:  1398x

V r. 1990 skončil komunizmus, ŠTB, KGB, ZNB, PS VB, ĽM, ROH, .... ktorým sme všetci jasne rozumeli, že tento systém je zlo. Mnohých nás tento režim prenasledoval, vedeli sme že je to totalitný systém, násilná vláda jednej strany, kde niet úniku a zmeniť ho môže len revolúcia.

 

Po nepodarenej revolúcii sme 23 rokov tvorili takzvanú demokraciu, tvárili sa že kopírujeme západ a zo začiatku sme sa tešili. Čerta starého! Do korýt sa dostali starí aj noví, kresťania, komunisti, socialisti, postupne finančná mafia, ktorá ovládla najvyšších činiteľov a moc v celom tomto nešťastnom štáte. Na pomoc pri tvorbe tohto zvrhlého systému si podľa potreby privolávli aj cirkev, prostredníctvom niektorých jej skorumpovaných predstaviteľov. Spoločne potichu vyvinuli sa na Slovensku úplne nový totalitný politický systém, ktorý ešte nemá vo svete svoj názov a bolo by ho asi treba pomenovať. Je to diabolsky antidemokratický, oveľa rafinovanejší a nebezpečnejší systém, ako nejaký originálny, priehľadný komunizmus a funguje viac či menej podľa miery obmedzenosti obyvateľov toho ktorého štátu.

Pre čo hovorím diabolský systém?

-Pre to, že nás nútia nazývať ho demokracia a všetci vidíme, cítime že to nie je pravda.

-Pre to že navonok propaguje demokratickú Ústavou SR, zákonnosť, ochranu základných práv a slobôd občanov, no v skutočnosti ich verejne cielene odstraňuje a ľuďom tak vymýva mozgy. Mnohí občania i mimovládny naskočili na túto hru, plácajú sa ako ryby na suchu, riešia nevyriešiteľné, márnia čas a nezjednocujú sa v zásadných myšlienkach. De - facto svojim akceptovaním a hrou na vylepšenie nefunkčného systému založeného na nespravodlivosti, tento systém podporujú. Mnohí občania z toho strácajú orientáciu a volia zo zúfalstva ešte väčšie zlo, nevedia „kde je sever“.

-Pre to že propaguje rovnosť ľudí pred zákonom, slobodu, sociálnu spravodlivosť, rovnosť pred políciou, pred súdmi, no v skutočnosti zvrhlými zákonmi chráni práva diktátorov na všetkých úrovniach štátnej správy a samosprávy. Chráni mocipánov, ktorí nesmú niesť zodpovednosť ani za najväčšie zverstvá, zlodejčiny, trestné činy poškodzujúce celý štát a všetkých občanov. Tento systém nedokáže zasiahnuť ani vtedy, keď sa všetko prevalí, keď sa odhalia Gorily na najvyšších miestach a ich špinavé hry, ale naopak odstraňuje ľudí i novinárov, ktorí prehovoria. Je toto demokratický systém?

Ja tvrdím, že na Slovensku vznikol úplne nový diabolský režim, politický systém ktrý by sa mal menovať “totalitná demokracia”, ktorá bola v priebehu 22 rokov „vymakaná“ do posledného detailu tak, aby sa proti nej nedalo účinne bojovať zákonnými prostriedkami, aby štátni zločinci ostali vždy nepostihnutí a mohli bezcitne ďalej okrádať podaný ľud z ktorého si kráľovsky žijú.

Tento systém je založený na tom, že bežný občan má len virtuálne práva a slobody a v boji proti korupcii nezákonnostiam má k dispozícii len virtuálne, nezasahujúce, nefungujúce a skorumpované orgány, obsadené nominantami podľa aktuálnej politickej moci. “Proti tankom drevené meče.”

Najhoršou zložkou tejto totalitnej demokracie sú miestne samosprávy - samovlády, lebo tie šiahajú na krk a práva úplne všetkých občanov až po ten najzapadlejší „Dolný Výplach“, kde si potichu požíva svoju nepísanú trestnú imunitu, ochranu prokuratúrou a políciou, kráľovský plat, nejaký nevzdelaný miestny diktátor, ktorý by sa na inom mieste neuplatnil. Zrazu je z neho panovník.

Je to predĺžená ruka štátu, tisíce malých práčok peňazí, kde si potichu môžu „liznúť „ z peňazí štátu, peňazí obce z Euro fondov veľkí aj malí zlodeji a preto sa navzájom ochraňujú. Potichu odstraňujú základné práva a slobody občanov, potichu rozkrádajú obecný majetok a štát, prelievajú peniaze svojim známym, prvostupňovým finančným mafiám a na občanov uvaľujú stále vyššie dane pod heslom , “občania plate, nevidíte že obec nemá peniaze, neviete že dane sa musia platiť“!

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?