Rok 2012, sedemnásty november a v tomto štáte sa už nedá žiť!

Autor: Juraj Kukla | 16.11.2012 o 16:16 | (upravené 16.11.2012 o 16:21) Karma článku: 15,93 | Prečítané:  1560x

Pred 23 rokmi, 17. november, ľudia s nádejou v uliciach, vraj za desať rokov bude na Slovensku dobre. Už je? Dobre už bolo, nastáva „istota pekla pre obyčajných ľudí“. Vybláznila sa tu spústa špinavých i čestných a polo čestných politikov, ministrov, sudcov, prokurátorov, policajtov, mafiánov... Kradli, sľubovali, niektorí sa aj snažili, no presilovku prehrali, alebo sa skazili. Ďalší prenasledovali, systematicky odstraňovali zákonnosť a nakoniec si udeľovali amnestie a doktorské tituly.

 

 

Dnes po dvadsať dva rokoch „demokracie“ a rokoch Európskej únie, ktorá sľubovanú spravodlivosť nepriniesla cítime, že rozkradnutý štát kope v agónii. Bohatstvo nášho štátu si „zákonne“ odnášajú do bezpečia daňových rajov, štát zdiera chudobu, požičiava, aby požičal druhým rozkradnutým štátom, ktorých bohatstvo iní zločinci preniesli do daňových rajov. Normálnemu človeku sa v tomto štáte už nedá žiť!

Kedysi štát ovládali komúši. Kto dnes ovláda tento štát? Miestne, globálne mafie, socialisti, komunisti, demokrati, stáda bezcitných zbohatlíkov v spolupráci so zvrhlými politikmi? Vieme jedno. Právo občanov v tomto štáte zdochlo! Presviedčajú nás o tom na každom kroku a jedným dychom cynicky hustia do ľudí obludné frázy o demokracii, ústave, spravodlivosti, nezávislosti orgánov štátnej moci i takzvanej miestnej samosprávy. Normálnemu človeku je z toľkej demagógie na grc a cíti sa ako v blázinci!

Človek znesie veľkú chudobu, veľkú záťaž, keď to má zmysel a smeruje k lepšiemu, no človek na Slovensku znesie aj nekonečné ponižovanie, klamanie, vymývanie mozgov, a to aj vtedy, keď to s ním smeruje do pekla a dnes už vidíme, že náš štát do pekla smeruje.

Zrejeme tu už nepomôžu ani otrepané frázy o slobodných voľbách, veď si zvoľte iných, máte demokraciu. Pre čo? Mocipáni to majú za tie roky všetko riadne chytené, mnohí s definitívou na doživotie. Chytené zvrhlými zákonmi bez zodpovednosti za svoje konanie, ktoré si roky rafinovane vylepšovali do úplnej absurdity, aby sa im ani za najväčšie špinavosti nič nestalo a na občanov, aby si nepomohli, aby sa znova báli, aby nekonali.

Na všetko tu máme kvázi demokratické orgány no v skutočnosti sú to mafie na potláčanie práva radových občanov, obsadené vybranými skorumpovanými osobami podľa politickej moci a na obciach rafinované miestne diktatúry, práčky peňazí, kde dajú líznuť aj spodnejšej mafii, nazývanej „samospráva“ aby držali hubu a chudobu pod krkom.

Smeruje to, resp. tu už máme neo-feudálny štát. Strach sa vrátil na radových občanov ako za čias ŠTB. Znova tu zúri odpočúvanie telefónov, sledovanie komunikácie, vyhrážky... Inými slovami, aká je tu perspektíva? „Starý zdochni v chudobe, beznádeji a mladý utekaj z tohto štátu ak máš ešte kam“. Toto sú dnešné vyhliadky po 22 rokoch nútenej totalitnej demokracie a samosprávy v bez hraníc a zodpovednosti, v zmysle jalových zákonov.

 

Vie niekto povedať čo s tým? Vie niekto zobudiť toto stádo slepých podaných aby sa konečne začalo brániť? Musí to dopadnúť katastrofálne, že z tohto hrdého Slovanského národa sa postupne stane kolónia bezprávnych muklov, smetisko Európy, kde budú podaných do krvi vykorisťovať, súdiť, prenasledovať a cudzinci, vlastníci fabrík nás možno budú aj biť?

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?