Rok 2012, sedemnásty november a v tomto štáte sa už nedá žiť!

Autor: Juraj Kukla | 16.11.2012 o 16:16 | (upravené 16.11.2012 o 16:21) Karma článku: 15,93 | Prečítané:  1469x

Pred 23 rokmi, 17. november, ľudia s nádejou v uliciach, vraj za desať rokov bude na Slovensku dobre. Už je? Dobre už bolo, nastáva „istota pekla pre obyčajných ľudí“. Vybláznila sa tu spústa špinavých i čestných a polo čestných politikov, ministrov, sudcov, prokurátorov, policajtov, mafiánov... Kradli, sľubovali, niektorí sa aj snažili, no presilovku prehrali, alebo sa skazili. Ďalší prenasledovali, systematicky odstraňovali zákonnosť a nakoniec si udeľovali amnestie a doktorské tituly.

 

 

Dnes po dvadsať dva rokoch „demokracie“ a rokoch Európskej únie, ktorá sľubovanú spravodlivosť nepriniesla cítime, že rozkradnutý štát kope v agónii. Bohatstvo nášho štátu si „zákonne“ odnášajú do bezpečia daňových rajov, štát zdiera chudobu, požičiava, aby požičal druhým rozkradnutým štátom, ktorých bohatstvo iní zločinci preniesli do daňových rajov. Normálnemu človeku sa v tomto štáte už nedá žiť!

Kedysi štát ovládali komúši. Kto dnes ovláda tento štát? Miestne, globálne mafie, socialisti, komunisti, demokrati, stáda bezcitných zbohatlíkov v spolupráci so zvrhlými politikmi? Vieme jedno. Právo občanov v tomto štáte zdochlo! Presviedčajú nás o tom na každom kroku a jedným dychom cynicky hustia do ľudí obludné frázy o demokracii, ústave, spravodlivosti, nezávislosti orgánov štátnej moci i takzvanej miestnej samosprávy. Normálnemu človeku je z toľkej demagógie na grc a cíti sa ako v blázinci!

Človek znesie veľkú chudobu, veľkú záťaž, keď to má zmysel a smeruje k lepšiemu, no človek na Slovensku znesie aj nekonečné ponižovanie, klamanie, vymývanie mozgov, a to aj vtedy, keď to s ním smeruje do pekla a dnes už vidíme, že náš štát do pekla smeruje.

Zrejeme tu už nepomôžu ani otrepané frázy o slobodných voľbách, veď si zvoľte iných, máte demokraciu. Pre čo? Mocipáni to majú za tie roky všetko riadne chytené, mnohí s definitívou na doživotie. Chytené zvrhlými zákonmi bez zodpovednosti za svoje konanie, ktoré si roky rafinovane vylepšovali do úplnej absurdity, aby sa im ani za najväčšie špinavosti nič nestalo a na občanov, aby si nepomohli, aby sa znova báli, aby nekonali.

Na všetko tu máme kvázi demokratické orgány no v skutočnosti sú to mafie na potláčanie práva radových občanov, obsadené vybranými skorumpovanými osobami podľa politickej moci a na obciach rafinované miestne diktatúry, práčky peňazí, kde dajú líznuť aj spodnejšej mafii, nazývanej „samospráva“ aby držali hubu a chudobu pod krkom.

Smeruje to, resp. tu už máme neo-feudálny štát. Strach sa vrátil na radových občanov ako za čias ŠTB. Znova tu zúri odpočúvanie telefónov, sledovanie komunikácie, vyhrážky... Inými slovami, aká je tu perspektíva? „Starý zdochni v chudobe, beznádeji a mladý utekaj z tohto štátu ak máš ešte kam“. Toto sú dnešné vyhliadky po 22 rokoch nútenej totalitnej demokracie a samosprávy v bez hraníc a zodpovednosti, v zmysle jalových zákonov.

 

Vie niekto povedať čo s tým? Vie niekto zobudiť toto stádo slepých podaných aby sa konečne začalo brániť? Musí to dopadnúť katastrofálne, že z tohto hrdého Slovanského národa sa postupne stane kolónia bezprávnych muklov, smetisko Európy, kde budú podaných do krvi vykorisťovať, súdiť, prenasledovať a cudzinci, vlastníci fabrík nás možno budú aj biť?

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Ficovi nestačila porážka Danka, potreboval ho úplne zosmiešniť

Čo by Fico nesmel urobiť, ak by postupoval podľa ústavy.

KOMENTÁRE

Keď je prezident Zeman bojovníkom za pravdu

Najnovšie ocenenie je mnohým Čechom na smiech.


Už ste čítali?