Dojná krava, živiteľka Slovenských goríl, zdochýňa.

Autor: Juraj Kukla | 25.2.2012 o 11:05 | (upravené 25.2.2012 o 11:14) Karma článku: 12,67 | Prečítané:  1901x

Ospravedlňujem sa, ale tento článok Vám nepridá dobrú náladu, je z reality. Za posledné dni som si sám preveril, ako drobní podnikatelia živoria a krachujú. Ctihodní, veľkohubí papaláši s makroekonomickými úspechmi môžu byť na seba „hrdí“, za dvadsaťdva ročnú pomoc malým a drobným podnikateľom. Vaša pomoc bola úžasná, výsledok je, že Vaša dojná krava, ktorú ste dojili z ktorej ste si stavali na vzdialených ostrovoch potajomky hrady a zámky, kupovali luxusné lode, Vám prestáva dojiť. Vemeno zbytočne ťaháte, mlieko Vám už netečie. Čo budete robiť keď vy neviete prestať hýriť, kradnúť a odhlupovanie Vám už poddaný ľud nežerie? Myslím, že sa začnete medzi sebou požierať, veľmi Vám to celý národ praje, prepadnite sa do pekla!

 

 

Chodím po mestách a rozdávam svoje volebné letáky a cítim sa trápne. Na megalomanské bilbooardy a reklamy odtrhnuté od reality ja nemám, ba ich nenávidím a občania by Vám mnohým na ne, najradšej napľuvali. Som drobný podnikateľ. Chodím od domu k domu, od obchodu k obchodu a rozprávam sa z ľuďmi. Je mi z toho doslova do plaču a priznám sa, že často im neviem odpovedať.

Čo nám Vy ponúkate? Ako to chcete vyriešiť Vy, keď doterajší zbojníci systematicky rozkrádali, preniesli si náš majetok od zahraničných bánk a na neznáme ostrovy? Zvýšite nám platy? Ako máme vyžiť z tristo, štyristo Eur? Umierame za živa, umierame z tristo Euro dôchodkami! Každý piaty človek žije na hranici biedy a mafia nám s úsmevom a súcitom kýva z bavorákov z čiernych terénnych limuzín s tmavými sklami, zaparkovaných v zákaze a sľubuje nám istoty.

Prídem do malého obchodu, aký je v mestách tisíce. Na regáloch sa na mňa zosýpajú kopy nepredaného tovaru, niekde v zadu sedí zašitý znechutený majiteľ. Na pulte veľká certifikovaná, dvojnásobne posvätená pokladňa schválená Ficovou vládou, nad dverami certifikovaný nápis zákaz fajčiť, pri dverách certifikovaný hasiaci prístroj, v šuplíkoch rôzne certifikované knihy, výkazy a obchod úplne prázdny.

Hodím reč, že kandidujem ako nezávislý na kandidátke Obyčajných ľudí. Skorumpovaných strán mám už po krk. Za koho? Za Matoviča? Nie za seba! Nedôverčivý pohľad. Potom poviem, že aj ja podobne podnikám a pýtam sa ako Vám to ide? No to som sa ani nemal pýtať. No dnes tu ešte nebol nikto, ste prvý a takto to tu ide, sme tu vo väzení. (škaredé reči som vynechal ). Na tržbu sa už radšej ani nepýtam. Umierame za živa, sedíme tu z bezradnosti, nič sa nám už nechce, hnusí sa nám život, hnusia sa nám nadutí, slizkí politici a posledný klinec do rakvy bol, keď sa na nás štátni zločinci naposledy vybláznili a uvalili certifikované pokladne s fyzikálnym modulom a vydojili naše posledné peniaze. Vraj aby sme nekradli a nezbohatli, ale z čoho? Potom príde reč o tom, že v Čechách pokladne nepotrebujú a žijú oveľa lepšie, že pokladne nám schválila Ficova vláda, nabalila si na nich svojich kumpánov a súčasná vláda ich nezrušila, lebo na mafiu si netrúfa a potom nadávanie na gorily, na nenažratých politikov v rúchu baránka, emisie, predražené diaľnice, mýto, podvodné nestánkové tendre a „hrdzavé“ sitká.

 

Nakoniec príde debata na riešenia:

Postaviť ich k múru a postrieľať. Toto nebola revolúcia, to bol bolševický prevrat, tam je chyba. Komunistickí smradi, ich potomkovia sa pretransformovali a vládnu nám ďalej, len sú od svojich otcov rafinovanejší. Zrušiť im trestnú imunitu, zobrať im nakradnuté majetky, strčiť do base! Majú to chytené od hora až dole, nasadili si gorily na prelievanie miliónov, až po miestne samosprávy. Kto ich pozatvára, keď u nás na nich polícia prokuratúra a súdy neexistujú? Keď finančné mafie štátne orgány sú ich spojenec a všetko je to v zmysle zákona, demokracie, ľudských práv a slobôd, Ústavy SR a iných nezmyslov s ktorými nás kŕmia do nemoty, lebo u nás tieto veci neplatia?

Jediná cesta ako odstaviť staré skorumpované strany a nenažraté vyleštené tváre bez zabíjania, sú žiaľ len nové voľby, nezávislí zodpovední občania a zvadenie normálnych zákonov do platnosti. A hlavne treba zrušiť výmenu národa, ktorú konajú politické strany na štátnych úradoch vždy po nových po voľbách, aby uchopili moc nad občanmi. Je to ťažká cesta v tomto bezprávnom režime na Slovensku, keď na najvyšších miestach sedia skorumpované gorily. Dá sa realizovať jedine v tedy, keby mali ľudia rozum. Budú ho mať teraz? Už majú ponaučenie alebo čakajú na úplný krach ?

Dobre to nevyzerá. Ľudia na Slovensku sú neskutočne nepoučiteľní, naivní! Najradšej sa nechávajú ohlupovať sľubmi. Sľubujem Vám hory doly, „sľubujem Vám ranu istoty“, a my mu za to hurá hurá, nech žije LEN ON, on je naša záchrana!

Strašne som zvedavý, ako tieto voľby dopadnú, či katastrofálne „vládou vedúcej sily neokomunistickej strany “ alebo sa ľudia konečne spamätajú!!!

Prvý krát sa konajú na Slovenskú slobodné voľby. Prvý krát po 22 rokoch nemusíme vhadzovať do urny nastrčených panákov. V týchto voľbách si prvý krát v živote môžu ľudia naozaj slobodne vybrať. Môžeme zvoliť ľudí podľa ich doterajšieho života, podľa ich konania, môžme si ich preveriť a naozaj doporučujem preverte si ich a až potom zakrúžkujte. Urobte aspoň to, že do google dáte meno Vášho kandidáta. Veď toto ste všetci chceli a konečne je to tu! Je to k vôli tomu „zlému Matovičovi„ že Slovansko dostalo šancu voliť nezávislé osobnosti a nemusí vhadzovať dopredu vyvolených. Naozaj som zvedavý ako tieto voľby dopadnú.

 

Toto sú moje skúsenosti, názory ľudí s ktorými sa v súčasnosti počas volebnej kampane stretávam. Kandidujem na kandidátke Obyčajných ľudí a nezávislých osobností a vôbec sa za to nehanbím.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Ficovi nestačila porážka Danka, potreboval ho úplne zosmiešniť

Čo by Fico nesmel urobiť, ak by postupoval podľa ústavy.

KOMENTÁRE

Keď je prezident Zeman bojovníkom za pravdu

Najnovšie ocenenie je mnohým Čechom na smiech.


Už ste čítali?