Polícia spáchala krízu na Slovensku?

Autor: Juraj Kukla | 19.1.2012 o 10:14 | (upravené 19.1.2012 o 11:53) Karma článku: 8,61 | Prečítané:  1741x

V prvom rade to začína v PZ - vyšetrovatelia. Mám to riadne odskúšané. Nekonali, nechceli konať, nesmeli, trpeli samocenzúru na trestné stíhania papalášov a tak sa štát v pokoji desaťročia rozkrádal. Najradšej mám výroky, vyšetrovatelia boli pod veľkým tlakom, zamietlo sa to pod koberec! Čiže sto miliónov sem, miliarda tam, ukradli, znehodnotili, odniesli z nášho štátu do raja na nejaké ostrovy, do nejakých garáži a do toho obrovské platy a odmeny. Všetkým doterajším vladárom to vyhovovalo. Ryžovali celé klany, ryžovali desaťročia (česť výnimkám) a teraz sa čudujeme: „Kríza - kde sa u nás vzala?“ Pre nás urobili krízu a sebe imunitu na porušovanie trestného zákona.

 Áno, je jasné, nepoznajú mieru, stratili súdnosť! Nedajú ľuďom žiť, aby oni aj v kríze mali raj na svete! Kradnú z „cudzieho“ bez straty kytičky, bez zlatej mreže už 22 rokov, kasa prázdna. Tak zvýšime podaným dane, zdražíme kúrenie, elektrinu, dáme najdrahší benzín v Európe, predsa vy si musíte utiahnuť opasky, keď máte tú krízu!

       A aký je najvyšší trest pre štátnych zlodejov miliardárov? No predsa mal by odstúpiť, konal v rozpore so zákonom, neodstúpi? No je to nominant vašej strany, toto je zas náš! A do toho slizké reči otrepaných politikov o podpore ľudu, zdravotníctva, malých a stredných podnikateľov! Skrátka humus katastrofa v priamom prenose v ktorej účinkujeme každý po svojom. A zrazu bác. V parlamente sa objaví občan, škodná a ich začarované kruhy nabúra. Čo sním? Rýchlo! Kúpiť nedá sa! Zhanobiť sa nedá, lebo ľudia nie sú na hlavu? Zastrašiť? Nebojí sa?

      Ľudia, stále neuráža demagógia čo do nás denne hustia? Mňa veľmi a čím ďalej viac a dobre viem že aj Vás! Len sa mnohí stále boja, hrbia, ťahajú bez slova ako muly, aj keď vidia že kráľ je nahý a druhí zasa nahého kráľa, osvedčených zbojníkov volia, velebia. Padajú v nemom úžase pred každým ich falošným úsmevom. Naozaj musí byť tento štát, tento pracovitý ľud donekonečna takto poškodzovaný a za svoju prácu musí dostávať len almužnu?

      Začína to vyšetrovateľom, pokračuje prokurátorom súdmi, plus na to hlúposť mnohých ľudí, nenažratosť mocipánov a máme krízu ako vyšitú. Nehovorím že ľudia nekonajú voči korupcii, podvodom, rozkrádaniu štátu. Konajú, no už nevládzu. Podnetov je dosť, ja konám už 22 rokov, no každý nedokáže biť hlavou do múra a inkasovať vyhrážky, zastrašovanie a škodoradostné keci vyšetrovateľov, ktorí odmietajú vyšetrovať papalášov, ako na páse a pochovávajú štát:

„Nekonal úmyselne, skutok sa nestal, skutok nieje trestným činom, vyšetrovateľ postupoval v zmysle zákona, Vy nie ste poškodený, nás sa to netýka toto nevyšetrujeme, nič Vám nepoviem, nesmiete nahliadnuť do spisu ako som to zahral do autu a keď sa už nedá inak a všetko ste bezchybne dokázali, nastupuje posledná finta vyšetrovateľa - trestná zodpovednosť za skutok bola práve premlčaná, trestné stíhanie zastavujem, „podvod posväcujem“ a sťažujte sa na lampárni. A keď na tú najvyššiu lampáreň idete, (asi dobre viete o akom orgáne to hovorím ), dáte žiadosť o preskúmanie konania, doplníte nové skutočnosti, táto vrana už spodnej vrane oko nevykole“ . Odpovedia Vám, nedoložili ste nové skutočnosti a neopovážte sa náš majestát už viac otravovať: „Čo nevidíte že už sme to s „Božou resp. diablovou “ pomocou definitívne zahrali do autu a z Vás sme urobili kverulantov? „

Na tomto troskotá náš sprivatizovaný demokratický štát. Potom žmýka podaných, uvaľuje, zdaňuje, kŕmi si miestnych samovládcov, živnostníkom pomáha s dvojnásobne posvätenými pokladňami s fiskálnym modulom, aby „tá háveď dolu, čo živí naše ctené pažravé bruchá, neukradla ani cent“.

A ako z toho von? Nová revolúcia? Prevrat? Pre čo, veď tu máte na všetko zriadené demokratické nezávislé orgány a môžete sa sťažovať na kompetentných lampárňach, platiť súdy a prichádzať do zúfalstva!

Teraz je tu možnosť, podľa mňa takto: Pár vysokých ľudí v tomto štáte musím riadne „zahučať“, gorila im zláme väzy, aby ľud dostal chuť žiť. Mnoho slušných ľudí by sa malo dostať v týchto voľbách do parlamentu, teraz je na to príležitosť. Nikto sa už nemôže vyhovárať že nemá z čoho vyberať, že nemá koho voliť, lebo ten občan z parlamentu dal prvý krát v histórii Slovenska možnosť aj iným, než ošúchaným tváram a ich poskokom. Mne osobne je veľmi trápne vyzývať krúžkujte Juraja Kuklu, no druhým nieje trápne vykrikovať nezmysly a klamať celý národ.

A na závar kliknite sem, stojí naozaj za to, moja obľúbená, text ako vyšitý na našu situáciu:

http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/klus-tomas/panubohudooken-159021

 

Kandidujem ako nezávislý na kandidátke OBYČAJNÝCH ĽUDÍ a nezávislých osobností a tento článok vyjadruje môj osobný postoj, ktorý môže, ale nemusí byť zhodný spostojmi a názormi iných kandidátov. V mnohých názoroch sa zhodujeme, v iných zasa nie a považujem to za správne. Prekáža mi umelá a falošná názorová jednota členov strán a hnutí a otvorene sa hlásim k vlastným názorom bez ohľadu na to,či vyhovujú väčšine. Rozdiely nás nedelia, ale spájajú, ak spolu hľadáme cestu k pravde.

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Ficovi nestačila porážka Danka, potreboval ho úplne zosmiešniť

Čo by Fico nesmel urobiť, ak by postupoval podľa ústavy.

KOMENTÁRE

Keď je prezident Zeman bojovníkom za pravdu

Najnovšie ocenenie je mnohým Čechom na smiech.


Už ste čítali?