Ľudí tohoto štátu ovládajú "cvičené opice" ?

Autor: Juraj Kukla | 21.12.2011 o 17:02 | (upravené 18.1.2012 o 0:36) Karma článku: 11,04 | Prečítané:  1421x

Potichu „demokraticky“ ovládli všetko. Sú v parlamente, hlasujú v podivných samosprávach – samovládach, rozhodujú na objednávku starostu, na objednávku predsedu strany a temných finančných síl o miliónoch, miliónových podvodoch a o osudoch svojich podaných.

Orú na nich ako na voloch a podaní ľud len potichu bezmocne narieka. Nemá už ani na plyn, na dane, na elektrinu, na jedlo, len platí a platí z chudobnej výplaty, tristo eurového dôchodku, aby zlodeji ktorí preflákali ich milióny, nepocítili finančnú krízu, aby ich rodiny mali hojné,veselé a požehnané Vianoce. Držia sa tu 22 rokov od revolúcie tí istí, držia sa zubami nechtami, kopú hryzú do každého, kto sa opováži siahnuť na ich nedotknuteľný majestát, alebo nebodaj kandidovať. Mnohí majú najradšej vygumované mozgy a nenávidia ľudí s vlastným názorom, nezávislé osobnosti, ktoré sa nechcú zmieriť s funkciou poddaného v takzvanom demokratickom členskom štáte v EÚ.  Tento rafinovaný, diabolský systém pseudodemokracie po Slovensky, sa profiluje v našom štáte od pádu totality dodnes. V súčasnosti už bezchybne funguje vo vláde, na ministerstvách v parlamente, miestnych samosprávach - samovládach prepojených na rôzne štátne a miestne mafie a stále sa zdokonaľuje. Otvorenú boľševickú totalitu pod heslom „zo Sovietskym Sväzom na večné časy“. vystriedala skrytá demokratická totalita, „v zmysle zákona, pseudodemokracie a nikdy inak“. Na všetko tu totiž už zriadili často úplne nefunkčné, takzvané demokraticky zvolené orgány a jalové zákony chrániace imunitu papalášov dosadených politickými stranami, bez zodpovednosti za svoje konanie.  Tieto voľby budú po prvý krát v histórii Slovenska, po za 22 rokoch konečne úplne  iné.  Teraz je možné urobiť tejto pretvárke a novej totalite koniec! Veľmi som zvedavý ako dopadnú, či ľudia naozaj myslia  to čo roky tvrdia, že chcú voliť konkrétnych ľudí, osobnosti ktoré poznajú, ktoré nie sú skorumpované ako mnohé   politické strany, kde sa dostávajú ľudia podla miery poplatnosti k straníckemu bosovi.  Prvý krát v histórii kandidujú do národnej rady SR nezávislí občania z celého štátu, občania ktorí sa osvedčili svojou doterajšou prácou, majú svoj vlastný názor, nie sú to cvičené opice a budú môcť hlasovať naozaj podľa svojho presvedčenia tak, ako to ústava SR zaručuje. V týchto voľbách si naozaj môžeme vybrať z nezávislých i z politických strán, môžeme krúžkovať posúvať ľudí na kandidátkach, už žiadna výhovorka neobstojí.

Kandidujem ako nezávislý na kandidátke OBYČAJNÝCH ĽUDÍ a nezávislých osobností a tento článok vyjadruje môj osobný postoj, ktorý môže, ale nemusí byť zhodný spostojmi a názormi iných kandidátov. V mnohých názoroch sa zhodujeme, v iných zasa nie a považujem to za správne. Prekáža mi umelá a falošná názorová jednota členov strán a hnutí a otvorene sa hlásim k vlastným názorom bez ohľadu na to,či vyhovujú väčšine. Rozdiely nás nedelia, ale spájajú, ak spolu hľadáme cestu k pravde.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Ficovi nestačila porážka Danka, potreboval ho úplne zosmiešniť

Čo by Fico nesmel urobiť, ak by postupoval podľa ústavy.

KOMENTÁRE

Keď je prezident Zeman bojovníkom za pravdu

Najnovšie ocenenie je mnohým Čechom na smiech.


Už ste čítali?